MONTRAR och utställare


MEDIUM/ ASTRO/ SPÅDOM
Jörgen Gustavsson  http://www.tirips..se/
Benny Rosenqvist    https://www.bennyrosenqvist.se/
Tanja Dyredand https://stressaav.nu/
Annika Oonaa Ingasdotter (Annika aphelium)  https://www.facebook.com/annika.oonaa
Christina Grossi    https://www.christinagrossi.se/
 Maxime Lebedev    https://www.theveryspirit.com/
Charlotte Heart diamond   https://heart-diamond.webnode.se/
Catarina Degerstam https://criilona.se/
 Helena-Magdalena Ivekrans-Nätt  https://www.helena-magdalena.se/
Mait Bärnsten   http://mait.barnsten.se/
Diana Wahlborg  http://diana.wahlborg.se/
Monika Horning http://www.mindbodysoul.se/
Britt-Marie Friman   Tarot
 Angela Johnsson https://goldenstarcode.com/
Magnhild Grönlund https://medvetnaval.com/ 
Nick de Grooth Medialportalen https://www.facebook.com/nick.degroot.716
Urszela Bergman     http://www.insedina.se/
Peter Wiklund 
Liz Emanuelson. liz1deus@gmail.com
Två världar https://tvavarldar.se/

 

FÖRSÄLJNING 

Wild at heArt 

Chatryn Eklund  https://www.facebook.com/Rockoncath 

SENTIANART.     https://www.sentianart .com/ 

Förlagshuset Siljans Måsar    https://www.siljansmasar.com/

Regnbågens böcker och smycken  https://www.regnbagens.com/ 
 

Perh Trollsweden www.trollsveden.com
Lennart Abrahamsson http://www.stjarnregn.se/

 Fredrika Hall  http://www.trolletludwig.com/

Tina Kindstedt  http://www.veias.se/

Sofielunds Praktik och Kristallögat https://www.sofielundspraktik.se/

Mandala Kollektivet http://mandalakollektivet.se/

Anna-Bell Palm.  https://m.facebook.com/annabellahealing/?fref=ts

My Sköld   https://instagram.com/agent_organ?utm_medium=copy_link

Ingela Beausang    https://www.fantasivandringar/.

 Susanna Klingborn    https://klingbornart.com/.          

  Birthe Bergh  http://www teresiaskin.se/                  

Heartfire  http://www .meditationbowls.se/.  

Anna Angelius  http://www.holisticmakeover.se/ 
Jörgen Johansen https://bierkaveda.se/   

Marianne Andersson    http://www.marianneshealingarts.se/.   Fredrika Hall  http://www.trolletludwig.com/                               

Jenny Wallin http://www.houseofdao.se/Eva Sideström https://www.levaochlara.com/

 Viktoria Hill

 

TERAPEUTER OCH BEHANDLINGAR 

Katarina Johansson    https://www.facebook.com/katarinajohanssonlive 

Kärra ashram http://www.karraashram.se  

Holi https://holi.nu/.  
 
                                                                                              Ayla Bas   https://aylabas.se/.                                                                                            

Camilla Arlebrinq  https://www.facebook.com/camilla.arlebrink.                                      

Annika Thörnfelt   https://www.facebook.com/annika.thornfelt.                                        

Riitta-Liisa Pölkki http://www.jordljus.se/.                                                                       

Magnus Bråthen  http://lugnaenergier.se/.                                                                            
 


Yoga Shala Kungälv  http://www.yogashalakungalv.se/

Lea Löfqvist Healing.                                                                                                          

Isabell Ridner Angelichealing

 Paula Hilloste Augustsson https://www.facebook.com/paula.augustsson

 

Marita Berggren   https://www.facebook.com/groups/1878646085485073/